Producenci
Bidon ZWILLING ENFINIGY 53999-000-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wolny od Bisfenolu A | Tak |
| Izolowanie próżniowe | Tak |
| Typ produktu | Bidon |
| Materiały | Tritan |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Pojemność | 550 ml |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Waga produktu | 0,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj zakrętki | Pokrywka zakręcana |
| Liczba pojemników | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące