Producenci
Bieżnia OVICX A2S bluetooth, 1-12km (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Aplikacje sportowe | Kinomap Zwift |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Programy treningu | run Spacer |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Korekta nachylenia | Nie |
| Liczba programów | 6 |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalna prędkość | 12 km/h |
| Liczba uchwytów na butelki | 2 |
| Konstrukcja | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Uchwyt na butelkę | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Szczytowa moc silnika | 1,85 hp |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc silnika | 0,75 hp |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 1550 mm |
| Szerokość produktu | 685 mm |
| Waga produktu | 42 kg |
| Obszar roboczy (SxW) | 420 x 1200 mm |
| Wysokość produktu | 1180 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Dodatkowe cechy konstrukcyjne | |
| Prezentacja video | https://youtu.be/ceQpCKqjogQ |
Gwarancja 24 miesiące