Producenci
Bieżnia Urevo E3S Walkingpad
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Maksymalna prędkość | 6 km/h |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans Czas Prędkość Kalorie |
| Programy treningu | run Spacer |
| Korekta nachylenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Nie |
| Konstrukcja | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Kółka transportowe | Tak |
| Stojak na książkę | Nie |
| Wbudowany wentylator | Nie |
| Kieszeń na przechowywanie | Nie |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Uchwyty | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Obszar roboczy (SxW) | 1024 x 400 mm |
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Szerokość produktu | 530 mm |
| Waga produktu | 20,5 kg |
| Głębokość produktu | 1265 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Typ ekranu | LED |
Gwarancja 24 miesiące