Producenci
Bieżnia Urevo Spacewalk 3S + Biurko regulowane elektrycznie TUCKANO białe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulacja wysokości | Tak |
| Poziom hałasu | <50 dB |
| Typ produktu | Biurko z elektryczną regulacją wysokości |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Maksymalna prędkość | 25 mm/s |
| Zasilanie | 100 - 240 V |
| Typ portu ładowania | USB Type-A x1, USB Type-C x1 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania biurka, aby zapobiec uszkodzeniom. Upewnij się, że biurko jest odpowiednio zmontowane przed użyciem. Regularnie sprawdzaj stan mechanizmu regulacji wysokości (jeśli dotyczy). |
| Prezentacja video | https://www.youtube.com/watch?v=jPvvHaRMDKA |
| Zawartość opakowania | Instrukcja montażu x 1 Biurko x 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Grubość blatu | 1,2 cm |
| Dodatkowe informacje | System antykolizyjny Możliwość zaprogramowania 4 ustawień wysokości w pamięci Meble do samodzielnego montażu |
| Wymiary biurka | 120,4 x 60,4 x 72 cm |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Materiał ramy | Stal |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Wysokość skoku | 50 cm |
| Ilość nóg | 2 |
| Kształt nóg (podstawy) | Nogi w kształcie litery "C" |
| Typ regulacji wysokości | Prąd elektryczny |
| Zakres regulacji wysokości | 720 - 1220 mm |
| Materiał blatu | Płyta meblowa |
| Ilość silników | 1 |
| Producent | TUCKANO |
| Dodatkowe cechy konstrukcyjne | |
| Maksymalna prędkość | 6 km/h |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ produktu | Bieżnia |
| Materiały | EVA Stal stopowa |
| Kolor produktu | Czarny Grafitowy |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Bezprzewodowy |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan mechanicznych i elektronicznych części urządzenia. Nie używaj bieżni w pobliżu wody. Upewnij się, że bieżnia jest umieszczona na stabilnej powierzchni. |
| Zawartość opakowania | PIlot zdalnego sterowania x 1 Klucz imbusowy x 1 Olej x 1 Bieżnia x 1 Kabel zasilający x 1 Instrukcja obsługi x 1 |
| Liczba pozycji nachylenia | 9 |
| Prezentacja video | https://youtu.be/U_iLCvY7kXk |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Kółka transportowe | Tak |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Moc silnika | 2,25 hp |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość Czas Kalorie Dystans Częstotliwość kroków |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Nie |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Zalecany wiek | 14-60 lat |
| Szybki start | Tak |
| System bezpieczeństwa | Tak |
| Amortyzacja | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Producent | UREVO |
Gwarancja 24 miesiące