Producenci
Bieżnia ZIPRO YOUGO 1000 x 385 mm 6 km/h
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie Prędkość Dystans Czas |
| Liczba użytkowników | 1 użyt. |
| Korekta nachylenia | Nie |
| Maksymalna prędkość | 6 km/h |
| Klasa | H |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Bluetooth | Tak |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Konstrukcja | |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 1230 mm |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość opakowania | 1290 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Obszar roboczy (SxW) | 1000 x 385 mm |
| Waga produktu | 23 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 26 kg |
| Szerokość opakowania | 630 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące