Producenci
Bieżnia elektryczna, składana Kingsmith X23
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna waga użytkownika | 136 kg |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Napięcie zasilania | 110 - 220 V |
| Wyświetlone parametry treningu | Częstotliwość kroków Prędkość Kalorie Dystans Czas |
| Kolor produktu | Szary Srebrny |
| Koła transportowe | Tak |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Tak |
| Amortyzacja | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Programy treningu | Spacer Bieg |
| Korekta nachylenia | Nie |
| Moc | 1470 W |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Obsługiwane aplikacje | KS Fit |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1024 mm |
| Obszar roboczy (SxW) | 500 x 1320 mm |
| Głębokość produktu | 1544 mm |
| Wymiary produktu złożonego | 1024 x 775 x 259 mm |
| Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.) | 1115 x 830 x 305 mm |
| Szerokość produktu | 775 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj bieżni w pobliżu wody. Regularnie sprawdzaj stan mechanicznych i elektronicznych części urządzenia. Upewnij się, że bieżnia jest umieszczona na stabilnej powierzchni. |
Gwarancja 3 miesiące