Producenci
Bieżnia elektryczna HMS BE5856 1-18 km/h
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Klasa użytkowania | H |
| Klasa dokładności | C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas Body fat Kalorie Dystans Kontrola Bicia Serca Tętno Prędkość |
| Szybki start | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Maksymalna prędkość | 18 km/h |
| Liczba programów | 44 |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 15° |
| Konstrukcja | |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Uchwyt na butelkę | Tak |
| Kółka transportowe | Tak |
| Moc | |
| Moc silnika | 3 hp |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu złożonego | 830 x 1270 x 1450 mm |
| Waga produktu | 89,5 kg |
| Szerokość produktu | 830 mm |
| Wysokość produktu | 1440 mm |
| Głębokość produktu | 1830 mm |
| Obszar roboczy (SxW) | 480 x 1400 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Panel sterowania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
Gwarancja 24 miesiące