Producenci
Bieżnia elektryczna HMS BE8510-i 1-22 km/h
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Grafitowy Szary |
| Liczba programów | 99 |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 22° |
| Maksymalna waga użytkownika | 180 kg |
| Wyświetlone parametry treningu | Body fat Test pracy serca Kontrola Bicia Serca Kalorie, Dystans, Tętno, Prędkość, Czas |
| Szybki start | Tak |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Korekta nachylenia | Tak |
| Amortyzacja | Tak |
| Automatyczna regulacja prędkości | Tak |
| System bezpieczeństwa | Tak |
| Maksymalna prędkość | 22 km/h |
| Konstrukcja | |
| Uchwyt na butelkę | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kółka transportowe | Tak |
| Wentylator chłodzący | Tak |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Moc | |
| Moc silnika | 3,5 hp |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Obszar roboczy (SxW) | 520 x 1380 mm |
| Wysokość produktu | 1460 mm |
| Waga produktu | 97 kg |
| Głębokość produktu | 1980 mm |
| Szerokość produktu | 860 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Kinomap, iRuning+ |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
Gwarancja 24 miesiące