Producenci
Bieżnia elektryczna HMS Premium BE1862 0.5-24 km
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Tak |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość Dystans Pulse rate Czas Kalorie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Port USB | Tak |
| Maksymalna prędkość | 24 km/h |
| Liczba programów | 20 |
| Minimalna prędkość | 0,5 km/h |
| Konstrukcja | |
| Kółka transportowe | Tak |
| Uchwyt na butelkę | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc silnika | 6 hp |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 2190 mm |
| Obszar roboczy (SxW) | 560 x 1570 mm |
| Szerokość produktu | 840 mm |
| Wysokość produktu | 1370 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LED |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące