Producenci
Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill TRK12F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Cechy | |
| Programy treningu | run Spacer |
| Minimalna prędkość | 0,8 km/h |
| Szybki start | Tak |
| Liczba programów | 2 |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Korekta nachylenia | Nie |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas Step counter Kalorie Dystans Prędkość |
| Maksymalna prędkość | 12 km/h |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Typ kontroli | Bezprzewodowy |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Tak |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Bluetooth | Tak |
| Ustawienia manualne | Tak |
| Konstrukcja | |
| Uchwyty | Tak |
| Kółka transportowe | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 792 mm |
| Głębokość po złożeniu | 79,2 cm |
| Szerokość po złożeniu | 153 cm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Szerokość produktu | 1480 mm |
| Wysokość produktu | 1060 mm |
| Obszar roboczy (SxW) | 480 x 1210 mm |
| Wysokość po złożeniu | 13,9 cm |
| Głębokość opakowania | 820 mm |
| Waga produktu | 33 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 39 kg |
| Szerokość opakowania | 1614 mm |
| Wyświetlacz | |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LED |
Gwarancja 24 miesiące