Producenci
Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Moc | 932 W |
| Dodatkowe informacje | Możliwość komunikacji ze smartphonem za pomocą modułu Bluetooth Współpraca z aplikacją KS Fit (wymagany telefon z systemem Android lub iOS) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalna prędkość | 6 km/h |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Liczba programów | 1 |
| Minimalna prędkość | 0,5 km/h |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Programy treningu | Spacer |
| Maksymalna waga użytkownika | 105 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 27 kg |
| Głębokość produktu | 1432 mm |
| Szerokość produktu | 547 mm |
| Wysokość produktu | 129 mm |
| Szerokość po złożeniu | 54,7 cm |
| Wysokość po złożeniu | 12,9 cm |
| Głębokość po złożeniu | 82,2 cm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Parametry wyświetlania | Dystans przebyty Prędkość Liczba kroków Czas |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że bieżnia jest umieszczona na stabilnej powierzchni. Nie używaj bieżni w pobliżu wody. Regularnie sprawdzaj stan mechanicznych i elektronicznych części urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące