Producenci
Bieżnia elektryczna Kingsmith X218 WalkingPad
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Maksymalna waga użytkownika | 136 kg |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Wyświetlone parametry treningu | Tętno Dystans Prędkość Kalorie Czas |
| Maksymalna prędkość | 18 km/h |
| Programy treningu | Spacer Bieg |
| Tryb czuwania | Tak |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Amortyzacja | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Tak |
| Materiały | ABS, Aluminium |
| Korekta nachylenia | Nie |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Konstrukcja | |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Kółka transportowe | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Kieszeń na przechowywanie | Nie |
| Moc | |
| Napięcie | 220 V |
| Moc | 1400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Powierzchnia pasa bieżni | 510 x 1400 mm |
| Wysokość produktu | 1080 mm |
| Waga produktu | 61 kg |
| Głębokość produktu | 1620 mm |
| Szerokość produktu | 840 mm |
| Wymiary po złożeniu | 840 x 1080 x 295 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Kabel zasilający | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | OLED |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
Gwarancja 24 miesiące