Producenci
Bieżnia elektryczna Kingsmith Z3 WalkingPad
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans Prędkość Tętno Kalorie Liczba kroków Czas |
| Maksymalna prędkość | 6 km/h |
| Programy treningu | Spacer |
| Maksymalna waga użytkownika | 110 kg |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Nie |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Amortyzacja | Tak |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Korekta nachylenia | Nie |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kółka transportowe | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Uchwyty | Nie |
| Kieszeń na przechowywanie | Nie |
| Moc | |
| Napięcie | 220 V |
| Moc | 735 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 28,8 kg |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 602 mm |
| Głębokość produktu | 1472 mm |
| Powierzchnia pasa bieżni | 1200 x 400 mm |
| Wymiary po złożeniu | 855 x 602 x 195 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Kabel zasilający | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LED |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
Gwarancja 24 miesiące