Producenci
Bieżnia elektryczna REBEL ACTIVE model RBA-1001
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas Dystans Tętno Prędkość Kalorie Body fat |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Minimalna prędkość | 0,8 km/h |
| Maksymalna prędkość | 12 km/h |
| Liczba programów | 12 |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kółka transportowe | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Uchwyt na butelkę | Tak |
| Zasilanie | Sieć elektryczna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 36 kg |
| Wysokość produktu | 1150 mm |
| Długość produktu | 1310 mm |
| Wymiary produktu złożonego | 730 x 900 x 1410 mm |
| Szerokość produktu | 655 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące