Producenci
Bieżnia elektryczna REBEL ACTIVE model RBA-1003
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba programów | 15 |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość Tętno Dystans Czas Kalorie Body fat Nachylenie |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Tak |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Konstrukcja | |
| Uchwyty | Tak |
| Kółka transportowe | Tak |
| Uchwyt na butelkę | Tak |
| Zasilanie | Sieć elektryczna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 48 kg |
| Wysokość produktu | 1270 mm |
| Wymiary produktu złożonego | 730 x 900 x 1410 mm |
| Długość produktu | 1650 mm |
| Szerokość produktu | 730 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące