Producenci
Bieżnia elektryczna REBEL ACTIVE model RBA-1014
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas Dystans Prędkość Kalorie |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Liczba programów | 1 |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Maksymalna prędkość | 8 km/h |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Nie |
| Konstrukcja | |
| Kółka transportowe | Tak |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Uchwyty | Nie |
| Zasilanie | Sieć elektryczna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Długość produktu | 1210 mm |
| Wysokość produktu | 1270 mm |
| Waga produktu | 17 kg |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LED |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące