Producenci
Bieżnia elektryczna REBEL ACTIVE model RBA-1018
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość złożenia | Tak |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Tak |
| Maksymalna prędkość | 12 km/h |
| Wyświetlone parametry treningu | Body fat Nachylenie Kalorie Dystans Czas Tętno Prędkość |
| Liczba programów | 15 |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Konstrukcja | |
| Uchwyty | Tak |
| Kółka transportowe | Tak |
| Zasilanie | Sieć elektryczna |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1146 mm |
| Szerokość produktu | 620 mm |
| Długość produktu | 1385 mm |
| Waga produktu | 33 kg |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące