Producenci
Bieżnia elektryczna Urevo Strol U1 Walkingpad
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość Kalorie Czas |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Maksymalna prędkość | 6 km/h |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Programy treningu | Spacer run |
| Korekta nachylenia | Nie |
| Liczba programów | 3 |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Nie |
| Konstrukcja | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Kółka transportowe | Tak |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Uchwyty | Nie |
| Wbudowany wentylator | Nie |
| Kieszeń na przechowywanie | Nie |
| Stojak na książkę | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Waga i rozmiary | |
| Obszar roboczy (SxW) | 420 x 1200 mm |
| Wysokość produktu | 106 mm |
| Głębokość produktu | 1486 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 25 kg |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LED |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące