Producenci
Bieżnia elektryczna Urevo U1 Pro Walkingpad (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Programy treningu | Szybki spacer Bieg Spacer |
| Moc | 560 W |
| Maksymalna prędkość | 6,44 km/h |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Liczba programów | 3 |
| Zalecany wiek (max) | 60 lat |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 14 lat |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Napięcie | 220 V |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 106 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Głębokość produktu | 1486 mm |
| Cechy konstrukcyjne | Powierzchnia użytkowa: 420 × 1080 mm |
| Waga produktu | 25 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie Czas Prędkość |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan mechanicznych i elektronicznych części urządzenia. Nie używaj bieżni w pobliżu wody. Upewnij się, że bieżnia jest umieszczona na stabilnej powierzchni. |
Gwarancja 24 miesiące