Producenci
Bieżnia elektryczna z biurkiem HMS LOOP12 MULTI 1-12 km/h, szara
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wyświetlone parametry treningu | Częstotliwość kroków Dystans Prędkość Czas Kalorie |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Maksymalna prędkość | 12 km/h |
| Szybki start | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Korekta nachylenia | Tak |
| Cechy szczególne | Zakres prędkości przy założonym stoliku: 1 - 6 km/h |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Konstrukcja | |
| Uchwyty | Tak |
| Kółka transportowe | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Stolik montowany do urządzenia | Tak |
| Moc | |
| Moc silnika | 2,5 hp |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Obszar roboczy (SxW) | 450 x 1250 mm |
| Głębokość produktu | 1515 mm |
| Wysokość produktu | 1010 mm |
| Wymiary produktu złożonego | 770 x 1581 x 138 mm |
| Waga produktu | 43 kg |
| Szerokość produktu | 770 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Panel sterowania | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| USB | Nie |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | FitShow |
Gwarancja 24 miesiące