Producenci
Bissell SpinWave + Vac Pet Pro Pionowy odkurzacz Bateria Suchy i Mokry Cykloniczny Worek na kurz 0,4 l Czarny, Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Ilość pyłu | 0,4 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,74 l |
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 25,9 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 70 min |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,48 kg |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 1120 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wydajność | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Poziom hałasu | 75 dB |
| Czyszczenie powierzchni | Drewniana podłoga Podłoga Dachówka |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Mycie na mokro | Tak |
| Filtracja próżniowa powietrza | Cykloniczny |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Nie |
Gwarancja 24 miesiące