Producenci
Bitspower BP-WTZM100P-BK część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny Półprzezroczysty, Biały |
| Liczba złączy | 4 |
| Model | Blok wodny |
| Materiały | Polioksymetylen (POM) Akrylowy |
| Gwint | 1/4" |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Średnica | 6 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przechowywać z dala od dzieci. Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Gwarancja 24 miesiące