Producenci
Bitspower BPTA-CYAIO360-NTX system chłodzenia komputerów Procesor Zestaw do chłodzenia płynami Czarny 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Materiały | Aluminium Miedź |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,3 A |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Pobór mocy | 3,6 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość pompy | 6,75 cm |
| Szerokość chłodnicy | 39,7 cm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wysokość pompy | 5,5 cm |
| Długość tuby | 35 cm |
| Szerokość pompy | 6,75 cm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 30 sony/sonów |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1366 (Socket B) Socket FM1 LGA 2011-v3 (Socket R) Gniazdo AM3 LGA 2066 LGA 1700 Socket AM3+ LGA 1151 (Socket H4) LGA 775 (Socket T) LGA 1150 (Socket H3) LGA 2011 (Socket R) Gniazdo AM2+ Gniazdo AM2 Socket FM2+ LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Prędkość motora pompy | 2500 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość obrotowa (min) | 2250 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 2750 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba podkładek w zestawie | 9 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 25 |
Gwarancja 24 miesiące