Producenci
Bixolon-Drukarka etykiet XD3-40T/203dpi/termotransf
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Głębokość produktu | 284 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Dedykowana aplikacja | BarTender Ultralite |
| Języki opisu strony | BPL |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Prędkość druku | 127 mm/s |
| Minimalna długość druku | 100 cm |
| Maksymalna szerokość drukowania | 10,4 cm |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna średnica rolki | 12,7 cm |
| Długość taśmy | 300 m |
| Maksymalna szerokość etykiety | 11,8 cm |
Gwarancja 24 miesiące