Producenci
Blacha głęboka Easy to Clean ELECTROLUX M9OOEC01
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Nie zawiera | Kwas perfluorooktanowy (PFOA) Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Cechy | |
| Nadaje się do pieczenia | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Właściwe wykorzystanie | Grill i Piekarnik |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 385 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 462 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące