Producenci
Black & Decker 1-96-182 walizka na narzędzia Czarny, Żółty Nylon
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość przegród/komór | 1 |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Materiały | Nylon |
| Kieszeń | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 447 mm |
| Głębokość produktu | 251 mm |
| Wysokość produktu | 277 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać upuszczania, aby nie uszkodzić produktu. Trzymać z dala od ognia i źródeł ciepła. Przechowywać w suchym miejscu. |
Gwarancja 24 miesiące