Producenci
Black & Decker ASD18K Zamek centralny Czarny, Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Wiertarka pistoletowa |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Rodzaj zacisku | Zamek centralny |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Wkręcanie | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 90 min |
| Pojemność baterii | 1,5 Ah |
| Wydajność | |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 2,5 cm |
| Maksymalna szerokość szczęk | 1 cm |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1 cm |
| Liczba biegów | 1 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 800 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Walizka | Tak |
| Wiertło w zestawie | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące