Producenci
Black & Decker BCKM1012KR blender 0,7 l Blender immersyjny Czerwony, Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czerwony |
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Moc | |
| Maksymalny czas ładowania | 5 h |
| Czas pracy | 32 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 7,2 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 820 g |
| Wydajność | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ilość prędkości | 5 |
| Pojemność miski | 0,7 l |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2 kg |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Wysokość opakowania | 47 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka | Tak |
| Miarka | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
Gwarancja 24 miesiące