Producenci
Black & Decker BEMW351-QS kosiarka Kosiarka zwykła Czarny, Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wysokość cięcia | 6 cm |
| Liczba kół | 4 szt. |
| System koszenia | Ostrza obrotowe |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Wielkość pojemnika na trawę | 35 l |
| Liczba ustawień wysokości | 3 |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Szerokość koszenia | 32 cm |
| Model | Kosiarka zwykła |
| Moc | |
| Moc | 1000 W |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące