Producenci
Black & Decker BEMW481BH kosiarka Kosiarka do trawnika typu push Prąd przemienny Czarny, Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Wskaźnik napełnienia pojemnika na trawę | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 82 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 95 dB |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Wielkość pojemnika na trawę | 50 l |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 800 m2 |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Liczba ustawień wysokości | 6 |
| Funkcje uchwytu | Miękki uchwyt |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7 cm |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s2 |
| Funkcja mulczowania | Nie |
| Szerokość koszenia | 42 cm |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 17,5 kg |
Gwarancja 24 miesiące