Producenci
Black & Decker GL9035-QS przecinarka do pędzli/trymer 900 W Elektryczny Czarny, Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Pomarańczowy Czarny |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Szybkość obrotowa | 7000 RPM |
| Średnica liny | 2 mm |
| Obsługiwana długość liny | 10 m |
| Druga rączka | Tak |
| Moc | |
| Moc | 900 W |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące