Producenci
Black & Decker GSL300 urządzenie elektryczne do strzyżenia żywopłotów Podwójne ostrze 600 g
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Rozstaw zębów ostrza | 8 mm |
| Częstotliwość udaru (uderzeń/min) | 800 spm |
| Rozmiar ostrza | 15 cm |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Typ ostrza | Podwójne ostrze |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 600 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka | Tak |
| Walizka | Nie |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Akumulator | Tak |
Gwarancja 24 miesiące