Producenci
Black & Decker MT300KA-QS oscylujące narzędzie wielofunkcyjne Czarny, Pomarańczowy 300 W 10000 OPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Czarny |
| Aplikacje narzędzi wielofunkcyjnych | Szlifowanie Skrobanie Cięcie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc pobierana | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,58 kg |
| Wydajność | |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym (maks.) | 10000 OPM |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym (min.) | 22000 OPM |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Używać wyłącznie zgodnie z instrukcją obsługi. Produkt zawiera elementy elektryczne – ryzyko porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące