Producenci
Black & Decker STC1820CM-QW przecinarka do pędzli/trymer Bateria Czarny, Pomarańczowy, Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Średnica liny | 1,6 mm |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Czarny Srebrny |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Szybkość obrotowa | 7400 RPM |
| Druga rączka | Tak |
| Obsługiwana długość liny | 9 m |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,7 kg |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie i jego akumulator w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zużyte akumulatory oddaj do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Nie używaj urządzenia w pobliżu otwartego ognia lub źródeł ciepła. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące