Producenci
Black & Decker STST82976-1 pudełko na narzędzia Przybornik Czarny, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 25 kg |
| Objętość | 33 l |
| Ilość przegród/komór | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Przybornik |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 335 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Szerokość produktu | 665 mm |
Gwarancja 24 miesiące