Producenci
Black & Decker SVJ520BFSP-QW okurzacz na kiju/szczotka elektryczna 2-in-1 stick vacuum Bateria Suchy Cykloniczny Bez worka 0,5 l Szary, Fioletowy, Tytan 2 Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary Fioletowy Tytanowy |
| Typ produktu | 2-in-1 stick vacuum |
| Przepływ powietrza | 0,826 m3/min |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Ilość pyłu | 0,5 l |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Maks. moc ssania | 30 AW |
| Czas pracy | 25 min |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,68 kg |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Filtracja próżniowa powietrza | Cykloniczny |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 3 |
| Pielęgnacja zwierząt | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan Podłoga |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączona dysza podłogowa | Tak |
| Specjalna nasadka | Pet |
| Ilość | 1 |
| Szczelinówka | Tak |
| Ergonomia | |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
Gwarancja 24 miesiące