Producenci
Blackview AceBook-6 N150 15.6”FHD 16GB SSD512 BT Win11 Gray
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Intel® N |
| Podstawowa moc procesora | 6 W |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba wątków | 4 |
| Model procesora | N150 |
| Grafika | |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Stellar Grey |
| Oryginalna nazwa marki | Blackview |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 45 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Szerokość produktu | 357,5 mm |
| Głębokość produktu | 229,5 mm |
| Wysokość produktu | 19,5 mm |
| Ochrona | |
| Wersja TPM | FTPM |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Sieć | |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Jasność | 220 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | TF |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 38 Wh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące