Producenci
Blackview BV4800Pro 4GB/128GB Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Unisoc |
| Model procesora | Unisoc T606 |
| Architektura procesora | Cortex A75 x 2 + Cortex A55 x 6 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 13,5 mm |
| Waga produktu | 285 g |
| Wysokość produktu | 174,7 mm |
| Szerokość produktu | 81,5 mm |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1080 x 2460 px |
| Przekątna ekranu | 6,56" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Oprogramowanie | |
| Widelec systemu operacyjnego | DokeOS 4.0 |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Certyfikaty | |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Nośnik danych | |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Możliwość rozszerzenia pamięci RAM | Tak |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Typ pamięci RAM | DDR4X |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5180 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 16 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
Gwarancja 24 miesiące