Producenci
Blackview BV4900S 2/32GB Orange
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Typ procesora | Unisoc |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | SC9863A |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na wstrząsy Odporny na kurz Wodoodporna |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Czarny |
| Układ | Pręt/Belka |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 261 g |
| Szerokość produktu | 78,1 mm |
| Wysokość produktu | 157,5 mm |
| Głębokość produktu | 13,7 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wydajność | |
| Karta graficzna | IMG8322 MP1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 18:9 |
| Przekątna ekranu | 5,7" |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Gęstość pikseli | 283 ppi |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Dragontrail |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV MP4 3G2 MOV |
| Obsługiwane formaty audio | APE FLAC |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4 |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5580 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 23 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 8 h |
| Czas grania | 7 h |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2,4 |
| Rozdzielczość wideo | 1920 x 1080 px |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |