Producenci
Blackview BV5300 Plus 15,5 cm (6.1") Dual SIM Android 13 4G USB Type-C 8 GB 128 GB 6580 mAh Czarny, Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | MediaTek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Układ | Klasyczny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 273 g |
| Szerokość produktu | 77,6 mm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 161,5 mm |
| Sieć | |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 4G | LTE-FDD |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wi-Fi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 720 x 1560 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Typ matrycy | IPS |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Pojemność baterii | 6580 mAh |
| Kamera | |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
Gwarancja 24 miesiące