Producenci
Blackview BV6300Pro 6/128 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | MT6771T |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53+Cortex-A73 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Pręt/Belka |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 230 g |
| Szerokość produktu | 78,2 mm |
| Wysokość produktu | 159,6 mm |
| Głębokość produktu | 12,8 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11a 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Standardy 3G | WCDMA CDMA |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| NFC | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Karta graficzna | Mali-G72 MP3 |
| Głośnik | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny USB |
| Futerał ochronny | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 5,7" |
| Rozdzielczość | 1440 x 720 px |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Gęstość pikseli | 240 ppi |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 10.0 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV MP4 MOV 3GP |
| Obsługiwane formaty audio | AC3 APE FLAC |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 9 V |
| Pojemność baterii | 4380 mAh |
| Standby time (4G) | 336 h |
| Kamera | |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna) | 0,3 MP |
| Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu | 1,8 |
| Typ aparatu tylnego | Quad kamera |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 16 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2 |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| MMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Subskrypcja | |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |