Producenci
Blackview BV6600E 4/32GB Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Model procesora | SC9863A |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Unisoc |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Pręt/Belka |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Wysokość produktu | 159,6 mm |
| Waga produktu | 325 g |
| Szerokość produktu | 79,4 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy 3G | WCDMA |
| NFC | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy 4G | TDD |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wydajność | |
| Karta graficzna | Power VR GE8322 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | HD+ |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Przekątna ekranu | 5,7" |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 px |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Dragontrail |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV MP4 3GP MOV |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | APE FLAC |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 8580 mAh |
| Napięcie baterii | 9 V |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 0,3 MP |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2,2 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 0,3 MP |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Nawigacja | |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |