Producenci
Blackview BV7300 6/256GB Yellow
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Typ procesora | MediaTek Helio G81 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Żółty |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 186,2 mm |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Waga produktu | 528 g |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Sieć | |
| NFC | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 6,67" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Typ HD | HD+ |
| Rozdzielczość | 1604 x 720 px |
| Format obrazu | 20:9 |
| Stosunek ekranu do obudowy | 85% |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Gorilla Glass |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Platforma | Android |
| Widelec systemu operacyjnego | DokeOS 4.0 |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X + eMMC 5.1 |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 15000 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 20 Mpix |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Funkcje telefonu | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Magnetyczny | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Wbudowany kompas | Tak |
Gwarancja 24 miesiące