Producenci
Blackview BV8200 12/256GB Orange
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Mediatek |
| Model procesora | Helio G100 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A76 + Cortex-A55 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 81,1 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Głębokość produktu | 16,5 mm |
| Wysokość produktu | 174,6 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 3G | CDMA WCDMA |
| NFC | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Stosunek ekranu do obudowy | 85% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Gorilla Glass 5 |
| Rozdzielczość | 1080 x 2400 px |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Typ HD | Full HD+ |
| Przekątna drugiego ekranu | 3,3 cm (1.3") |
| Rozdzielczość drugiego ekranu | 360 x 360 px |
| Gęstość pikseli | 405 ppi |
| Oprogramowanie | |
| Widelec systemu operacyjnego | DokeOS 4.0 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Maksymalna pojemność pamięci | 2 TB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 8800 mAh |
| Kamera | |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 13 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik nacisku | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Wbudowany kompas | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
Gwarancja 24 miesiące