Producenci
Blackview BV8800 8/128GB Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Architektura procesora | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 2,05 GHz |
| Model procesora | Helio G96 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Navy Green |
| Kolor produktu | Zielony |
| Cechy zabiezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 83,5 mm |
| Waga produktu | 367 g |
| Wysokość produktu | 176,2 mm |
| Głębokość produktu | 17,7 mm |
| Sieć | |
| NFC | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy 3G | CDMA WCDMA |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Karta graficzna | Mali-G57 MC2 |
| Zawartość opakowania | |
| Ochraniacz ekranu | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Wyświetlacz | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Gęstość pikseli | 400 ppi |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,58" |
| Rozdzielczość | 1080 x 2408 px |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty audio | AAC OGG FLAC IMY MP3 AMR |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 3GP 3GPP FLV AVI |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Pojemność baterii | 8380 mAh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 12 h |
| Standby time (4G) | 720 h |
| Czas rozmów (3G) | 32 h |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 20 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 2048x1080@25fps |
| Typ aparatu tylnego | Quad kamera |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 117° |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 8 Mpix |
| Rozmiar sensora kamery przedniej | 1/3" |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 1,8 |
| Rozdzielczość aparatu pomiaru głębi (numeryczna) | 2 MP |
| Czujniki | |
| Czujnik nacisku | Tak |
| Czujnik podczerwieni | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Nawigacja | |
| BeiDou | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |