Producenci
Blackview BV8900 8/256 Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Helio P90 |
| Typ procesora | Mediatek |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Architektura procesora | Cortex A75 x 2 + Cortex A55 x 6 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Telefon z aparatem |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Model | Wytrzymały telefon |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 10380 mAh |
| Czas rozmowy | 70 h |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 19,8 mm |
| Szerokość produktu | 82,2 mm |
| Waga produktu | 398 g |
| Wysokość produktu | 172,4 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | IPS TFT |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gęstość pikseli | 405 ppi |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Certyfikaty | |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera tylna | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 64 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 5 Mpix |
| Przesyłanie danych | |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Wydajność GPS | |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| Funkcje telefonu | |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik światła | Tak |
Gwarancja 24 miesiące