Producenci
Blackview TAB 60 LTE 8,68" 6/128GB Szary bez ładowarki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Tiger T606 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Unisoc |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 124,4 mm |
| Wysokość produktu | 8,4 mm |
| Waga produktu | 338 g |
| Szerokość produktu | 211,7 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Częstotliwość Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 800 x 1340 px |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Przekątna ekranu | 8,68" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ HD | HD |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 13 |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 1 TB |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 6050 mAh |
| Kamera | |
| Kamera tylna | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. Unikać kontaktu z cieczą. Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
Gwarancja 24 miesiące