Producenci
Blackview TAB 70 10" 4/64GB Wifi Szary bez ładowarki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | RK3562 |
| Typ procesora | Rockchip |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Możliwość rozszerzenia pamięci RAM | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 246,5 mm |
| Głębokość produktu | 163 mm |
| Waga produktu | 520,5 g |
| Wysokość produktu | 9,9 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 px |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Typ HD | HD+ |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 14 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 6580 mAh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Kamera tylna | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. Unikać kontaktu z cieczą. Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
Gwarancja 24 miesiące