Producenci
Blackview TAB10 4/64GB LTE Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | MTK8768 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Grafika | |
| Karta graficzna | IMG GE8320 |
| Rodzina adaptera graficznego | Imagination Technologies |
| Pamięć | |
| Typ pamięci wewnętrznej | LPDDR3-SDRAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ napędu | Pełnowymiarowy tablet |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 162 mm |
| Głębokość produktu | 8,4 mm |
| Waga produktu | 523 g |
| Wysokość produktu | 243 mm |
| Sieć | |
| Standardy 3G | WCDMA |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| GPS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1200 x 1920 px |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Typ ekranu | IPS |
| Typ HD | Full HD+ |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Nośniki | eMMC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Bateria | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 30 h |
| Czas gotowości | 600 h |
| Pojemność baterii | 7480 mAh |
| Kamera | |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2,2 |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |