Producenci
Blackview Tab 13 Pro 4G Mediatek LTE 128 GB 25,6 cm (10.1") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 13 Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Helio P60 |
| Typ procesora | Mediatek |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Producent procesora | MediaTek |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 435 g |
| Głębokość produktu | 7,6 mm |
| Szerokość produktu | 157,9 mm |
| Wysokość produktu | 239,2 mm |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Wydajność | |
| Galileo | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1200 x 1920 px |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Gęstość pikseli | 224 ppi |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | uMCP |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Bateria | |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 7680 mAh |
| Czas gotowości | 912 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 33 h |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
Gwarancja 24 miesiące